Sponsorzy_LAAF

kolekcjoner logo

Galeria Kolekcjoner

Krakowska galeria powstała z wrażliwości na świat sztuki. Zajmuje się doradztwem przy zakupie i tworzeniu kolekcji oraz doborem i aranżacją dzieł we wnętrzach

galeriakolekcjoner.pl
OPG logo

OPG Property Professionals

Specjaliści z zakresu zarządzania i inwestowania w nieruchomości. Zajmują się doradztwem strategicznym i kierowaniem projektami budowlanymi, poprzez zarządzanie aktywami i nieruchomościami komercyjnymi oraz marketingiem nieruchomości i profesjonalnym pośrednictwem w najmie.

opg.com.pl

Patronat_Miasta_LAAF

Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska

Patronat honorowy

uml.lodz.pl/urzad-miasta-lodzi/prezydent-i-wiceprezydenci/prezydent-miasta

Partnerzy_LAAF

AHE logo

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna

Uczelnia niepubliczna z siedzibą w Łodzi. Istniejąca od 1993 roku, kształci według Europejskich Standardów w kilkunastu kierunkach humanistycznych, artystycznych i technicznych.

ahe.lodz.pl

Artshow

Artshow – cykliczne wydarzenie, którego celem jest popularyzacja sztuki współczesnej. Tworzy warunki do przyjaznego, bezpośredniego spotkania twórców i odbiorców sztuki. Oferuje artystom możliwość prezentacji prac i promocję.

artshowevents.pl
ASP w Łodzi logo

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Publiczna uczelnia artystyczna w Łodzi, założona w 1945 roku. Jedna z siedmiu akademii sztuk pięknych w Polsce. ASP w Łodzi daje możliwość studiowania zarówno klasycznych nurtów sztuki ( grafika, malarstwo czy rzeźba), jak i bardziej nowatorskich kierunków (m.in. biżuteria, animacja, wzornictwo, fotografia i multimedia, architektura wnętrz czy nowe media).

asp.lodz.pl
MSK logo

Miejska Strefa Kultury

Rozpoczęła działalność 1 listopada 2021 roku. Składa się aż z 15 filii, tworząc sprawnie funkcjonującą instytucję o charakterze kulturalno-artystycznym. Pragnie integrować, inspirować i aktywizować wszystkich mieszkańców Łodzi.

msk.lodz.pl
Galeria S35 logo

Galeria s35

Założona w maju 2023 roku przez Kubę Szkudlarka i Zbigniewa Olszynę, wyrosła organicznie z ich pracowni artystycznych, tworząc nieformalne miejsce o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale także inspirującym dla społeczności artystycznej. To nie tylko przestrzeń wystawiennicza, ale prawdziwa oaza dla pasjonatów sztuki, stworzona przez artystów dla artystów.

instagram.com/galeria_s35
MGS logo

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi

MGS - została powołana przez Magistrat m. Łodzi w 1924 r. W szerokim zakresie prezentuje polską i obcą sztukę współczesną we wszystkich technikach i mediach. Malarstwo, grafika, rysunek, rzeźba, fotografia, tkanina artystyczna, design, film, multimedia, performance, instalacje. Prowadzi działalność edukacyjną i wydawniczą

mgslodz.pl
milosc studio logo

Miłość Studio

Stworzone z miłości do tatuaży, ludzi, kolorów i oryginalności. To miejsce, które wychodzi  z tattoo schematów, miejsce dla każdego. Mieści się na poddaszu jednej z łódzkich kamienic.

miloscstudio.com
Pracownia Litery i Znaku logo

Pracownia Litery i Znaku

Przestrzeń kreatywna zlokalizowana przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Działa od września 2022 roku. Organizuje wystawy artystów i artystek z całego kraju oraz koncerty młodych twórców.

etc-pracownia.com
Spojnik logo

Pracownia Spójnik

TEDx logo

TEDx

TEDx - to program lokalnych, samoorganizujących się wydarzeń, które gromadzą ludzi, aby dzielić się doświadczeniem TED. Podczas wydarzenia TEDx, wideo TEDTalks prelegenci na żywo łączą się, aby wywołać głęboką dyskusję i nawiązać kontakt w małej grupie.

ted.com

Patroni_medialni_LAAF

AD logo

Architectural Digest

Architectural Digest to międzynarodowy autorytet w dziedzinie projektowania, prezentujący prace najlepszych architektów i projektantów. Jest źródłem informacji na temat projektowania wnętrz, architektury, nowych sklepów i produktów.

architecturaldigest.pl

Magazyn Powidoki

Magazyn Powidoki to tematyczny magazyn artystyczno-naukowy wydawany przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

powidoki.asp.lodz.pl

Radio Kapitał

Społecznościowa, internetowa stacja radiowa, która nadaje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To nowoczesna platforma społecznego i artystycznego dialogu, prezentująca autorskie audycje o kulturze, społeczeństwie, historii, literaturze, sztuce oraz muzyce w najróżniejszych gatunkach.

radiokapital.pl

Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej

Należy do jednych z najstarszych rozgłośni akademickich w Polsce. Można jej słuchać na częstotliwości 88,8 MHz w Łodzi i okolicach, a przez Internet na całym świecie. Żak jest jedyną radiostacją w Polsce w pełni zarządzaną przez samych studentów, którzy za swą pracę nie pobierają wynagrodzenia, bowiem  działalność radia opiera się na wolontariacie. Ramówka może poszczycić się programami autorskimi o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej.

zak.lodz.pl